Ürün Özellikleri:
1. Panel ışıklarının kurulumu ve çalıştırılması kolaydır, çünkü gömme veya tavana montaj gibi birden fazla kurulum seçeneği vardır.
2. Panel aydınlatmaları eşit, yumuşak, parlama yapmayan bir aydınlatma sağladığından göz sağlığının korunmasında oldukça etkilidir.
3. Epistar çip kalitesi: Yüksek saflıkta levhalar ve gelişmiş epitaksi teknolojisi, düşük ışık bozulması, 50.000 saate kadar ömür.
Şartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
Daha fazla ayrıntı:


Kullanımı:


Panel ışıkları, konferans odaları, oditoryumlar ve diğer benzer alanlarda yeterli temel aydınlatma sağlamanın yanı sıra, çeşitli toplantı modlarına göre parlaklığı değiştirmek için gelişmiş karartma sistemleriyle birlikte kullanılarak şık ve rahat bir toplantı alanı elde edilebilir.
