giriiş

Ürün özellikleri

1. Basit ve çok az bakım gerektiren kurulum.
2. Düşük ısı emisyonu, ultraviyole veya kızılötesi radyasyon ve enerji tasarrufu yok.

Ürün spesifikasyonu
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| cri | >80RA |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
Kullanım

Hoş bir çalışma atmosferi sağlamak için ofisteki aydınlatma ayarlanmalıdır.
Mağazalar, süpermarketler ve alışveriş merkezleri çeşitli ticari ve perakende kuruluşlarına örnektir.
SSS
SSS
S: Kendi pazar pozisyonumuz varsa markamızı özelleştirebilir ve destek alabilir miyiz?
A: Evet. Özelleştirmenizi memnuniyetle karşılıyoruz ve lütfen pazar talebiniz hakkında ayrıntılı zihninizi bize bildiriyoruz, sizin için yararlı öneri tartışacağız ve önereceğiz ve sizin için en iyi çözümü bulacağız.
Q: Neden bizden diğer tedarikçilerden değil satın almalısınız?
A: Bizim tarafımızdan elli büyük ve orta ölçekli işletme hizmet veriyor ve müşterilere OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize tekliflerimiz teknik know-how, toplu sipariş üretimi ve izleme, tasarım ve yeni ürün geliştirme içerir.
Şimdi iletişime geçin
