Ürün spesifikasyonu
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80RA |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
Ürünler Açıklama
1. 220-277V voltaj aralığında çalışan maksimum enerji verimliliği için tasarlanmıştır.
2. Sıcak 3200K renk sıcaklığı, herhangi bir ortamda misafirperver ve konforlu bir atmosfer teşvik eder.
3.Sting, aerodinamik, düz bir form, kurulumu kolaylaştıran ve çağdaş iç mekanları tamamlayan bir form içerir.
4. LED teknoloji dayanıklılığı ve minimum bakım masraflarını garanti eder.



5. Konutlarda, işyerlerinde, misafirperverlik kuruluşlarında ve çeşitli ticari ortamlarda uygulama için uygundur.
6. 18W güç çıkışı, elektrik maliyetlerini korurken yeterli aydınlatma sağlar.
7. Bu çevre dostu ve ekonomik aydınlatma seçeneği ile bölgenizin estetiğini geliştirin.
8. Hem parlaklık hem de sıcaklık sağlayarak bu premium ışıkla herhangi bir alanı doldurun.
Kullanım
1. Hastane
2. Dinlenme için yerleştirin
3. Alışveriş Merkezi

Bizim Üretimimiz

Yurtdışı destinasyonlarına gönderdiğimiz tüm ürünlere yeterli koruma sağlanır.
takım
Hizmet vermek
