Ürün Açıklaması
265V düz lamba, endüstriyel ve özel voltaj aydınlatması için tasarlanmıştır. LTHAS yüksek kaliteli LED yongaları ve tek tip ışık deyimi için nano seviyeli ışık yönlendirme plakaları ve 85'e eşit veya daha büyük bir renk oluşturma indeksi, nesne renklerini sadakatle çoğaltan, alüminyum alaşım muhafazası, aşırı sıcaklıkların güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Üretim atölyeleri ve depolar gibi tavana monte edilebilir, gömülü veya tavana monte edilmiş inhigh-tavanlı yerler olabilir. ITS çapında voltaj sabit akım sürücüsü, 220V-265V'lik voltaj varyasyonlarından gelen titremeyi ve hasarı önler, bu da kararsız güç sistemlerinde kullanım için idealdir.
1. Geniş voltaj uyumluluğu: Çok kararlı 220V-265V voltaj varyasyonları.
2.ultra-ince tasarım: <2cm kalınlığında. Alanı keser ve kurulum flexibilitesini sağlar.
3. Kısa Işık Verimliliği: LED Işık Kaynağı,> 120lm/W,%50'den fazla enerji tasarrufu sağlar.
4. Tekdüzen Aydınlatma: Işık Kılavuzu Plaka Teknolojisi, Nazik, Titreşimsiz Işık.
5.Lifespan: 50.000 saat, IP44.




Ürün parametresi
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V AC |
| cri | >80RA |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| CCT | 3000K-6000K |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum gövde+PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve örtüsü | Beyaz ve gümüş |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ürünler uygulaması
1. sanayi sektörü
Fabrika Çalıştayı/Depo: Yüksek tavanlarla tek tip aydınlatma, kör noktalar, güvenli operasyonlar sağlayan.
Trafo merkezi / dağıtım odası: 265V geniş voltaj uyumluluğu, ızgara dalgalanmalarına dayanabilen ve kararlı güç kaynağını sağlayabilen.
2. Ticari ve kamusal alanlar
Büyük süpermarketler / stadyumlar: Ultra ince tasarım, baskı duygusunu azaltır ve yüksek renk oluşturma, malların ekran etkisini geliştirir.
Hastane/Okul: Öğrencilerin ve hastaların görsel sağlığını sağlayan flaş göz koruma tasarımı yok.
3. Özel senaryolar
Eski binaların yenilenmesi: Geleneksel ızgara ışıklarını doğrudan değiştirin ve orijinal 265V kablo ile uyumluluk sağlayın.
Gemi/bağlantı noktası: uzun ömürlü ve güvenilir aydınlatmaya sahip nemli ve tuz püskürtmeli ortamlar için uygun, anti-vibrasyon tasarımı.


Şirketimiz

Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi A.Ş.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışlarını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010'da kuruldu, Shenzhen'de bulunuyor.
Adres
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta
