Ürün Açıklaması
1. Enerji tasarrufu ve çevre koruma: LED panel ışıkları floresan veya halojen ampullerden daha az enerji kullanır ve karbon emisyonlarını azaltır.
2. Rahat aydınlatma: LED panel ışıklarının tutarlı aydınlatma dağılımı ve yanıp sönmeyen özellikleri görsel konforu geliştirir.
3. Uzun ömür: LED panel ışıkları on binlerce saat sürerek değiştirme ve bakım masraflarını düşürür.
4. Özelleştirilebilir boyutlar ve şekiller: Farklı yerler için yapılabilirler.
5. Çok çeşitli uygulamalar: LED panel ışıkları ofislerde, işletmelerde, hastanelerde, okullarda, evlerde ve fabrikalarda kullanılabilir.




parametre
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| cri | >80RA |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve örtüsü | Beyaz ve gümüş |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ürün kullanımı
Aşağıdaki alanlarda LED panel ışıkları kullanın:
Konfor için işyeri aydınlatması.
Mağazalar, süpermarketler ve alışveriş merkezleri.
Eğitim kurumları, sınıf ve kütüphane aydınlatması.
Hastaneler, klinikler ve laboratuvarlar.
Ev aydınlatması, özellikle tavan ışıkları.
Üretim, atölye ve üretim hattı aydınlatması.


Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışlarını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010'da kuruldu, Shenzhen'de bulunuyor.
ADRES
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

