Açıklama
Soruşturma göndermek
Daha fazla özellik:
1. Her ortamda optimal görünürlük için üstün parlaklık sağlar.
2. Tekdüze ve yumuşak ışık dağılımı için yarı saydam bir kapak içerir.
3. Dayanıklı Tasarım, güvenilir performans için uzun bir ömrü garanti eder.
Spesifikasyon:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| cri | >90ra |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
Ayrıntılı görüntüler:





Başvuru:

Birçok Uygulama
Hakkımızda:


"Dünyanızı LED düz ışıkla aydınlatın!"
