Ürün özellikleri:
1. Karartma kontrolü, parlaklık seviyelerinin çeşitli durumlara veya arayışlara uyacak şekilde ayarlanmasını sağlar.
2. Anti-parlama tasarımı: Bu, sporcuların ve seyircilerin gözlerine çarpan doğrudan ışığı azaltarak konforu artırır.
3. Son derece sağlam: Muhafaza, korozyon ve etkiye karşı geçirimsiz yüksek mukavemetli malzemelerden oluşur.
Spesifikasyon:
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Giriş Voltajı (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Işın açısı | 10 derece, 30 derece, 45 derece, 60 derece |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Özellik | Flicker Free |
| Yaşam (saat) | 50000 saat |
| garanti | 5 yıl |
| LED çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
Ayrıntılı görüntüler:


Kullanım:


Profesyonel Futbol Stadyumları: Dünya Kupası ve UEFA Şampiyonlar Ligi gibi büyük etkinlikler için stadyum ışıkları yüksek parlaklık, gölgesiz aydınlatma sunuyor. Oyuncu parlamasını en aza indirirken HD iletim standartlarını karşılamak için tutarlı parlaklığı garanti ederler.
Şirketimiz:

