Ürün Özellikleri:
1. LED stadyum ışıkları, güçlü hava koşullarına dayanacak şekilde alüminyum ve temperli cam gibi birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılmıştır.
2. LED stadyum ışıkları, titreme veya parlama içermeyen tutarlı, daha parlak ışık sağlayabilir.
3. Daha Uzun Ömür: Bir LED stadyum ışığı 50000 saate kadar kullanım ömrüne sahip olabilir, dolayısıyla bakım masrafları azalır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 150lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Su geçirmez | IP65 IP66 IP67 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| PF | 0.95 |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265VAC |
Detaylı Görseller:




Kullanımı:


• Spor Sahaları ve Stadyumlar: LED stadyum ışıkları spor sahalarını, stadyumları ve diğer spor etkinliklerini aydınlatmak için mükemmeldir.
• Endüstriyel Kompleksler: LED stadyum ışıkları depolar, fabrikalar ve lojistik merkezleri dahil olmak üzere büyük endüstriyel kompleksleri aydınlatmak için kullanılabilir.
