Özellik:
Spor sahası aydınlatma sistemlerinin en dikkat çeken özelliklerinden biri de sundukları enerji verimliliğidir. Bu sistemler, geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha parlak aydınlatma sağlarken daha az güç tüketmelerine olanak tanıyan gelişmiş LED teknolojisini kullanır. Sonuç olarak, çevre-dostu olmaları ve enerji maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olmaları, onları spor tesisleri ve açık hava etkinlik mekanları için ekonomik bir seçim haline getirmektedir.
Spor sahası aydınlatma sistemleri aynı zamanda son derece dayanıklı ve{0}uzun ömürlüdür. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcaklıklar gibi zorlu çevre koşullarına dayanacak şekilde tasarlandılar. Bu, minimum düzeyde bakım gerektirdikleri ve yıllarca dayanabilecekleri ve açık hava spor etkinliklerinin kalitesini artıran en uygun aydınlatmayı sunabilecekleri anlamına gelir.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W/600W/800W/1000W |
| Giriş Gerilimi | AC90-305V 50/60Hz |
| Işık Verimliliği | 125-150 lm/ağ |
| ŞNT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~ 50 derece |
| IP | IP65 |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
|
Kısılabilir
|
1-10V/DALI Opsiyonel
|
detaylı görseller:



Kullanım:



Işıklar zorlu dış mekan koşullarına dayanacak ve sporcular ile seyirciler için tutarlı ve eşit aydınlatma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Teslim süresi ne olacak?
A: Örnek 3-5 gün sürer.
2.Ürünleriniz için minimum sipariş miktarı sınırınız var mı?
A: MOQ 2 örnektir.
3. Ürününüz için garanti sunuyor musunuz?
C: evet, ürünlerimiz için 2-5 yıl garanti veriyoruz.
