Özellik:
1. Kapalı Spor Stadyum Işıklarımız enerji açısından-verimlidir ve tesis yöneticilerinin elektrik maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olur.
2. Özelleştirilebilir aydınlatma çözümleri ile Kapalı Spor Stadyum Işıklarımız, optimum atletik performansı ve seyirci deneyimini teşvik edecek şekilde özelleştirilebilir.
3. Kapalı Spor Stadyum Işıklarımız, hem oyuncular hem de taraftarlar için güvenliği ve görünürlüğü artıran uzun-uzun ömürlü, yüksek-kaliteli aydınlatma sağlar.
Şartname:
| Güç | 300 W / 400 W / 500 W |
| Giriş Gerilimi | AC 90 - 305 V 50/60 Hz |
| Işık Verimliliği | 125 - 150 lm / w |
| ŞNT |
3000 K / 4000 K / 6500 K
|
| PF | > 0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30 ~ 50 derece |
| IP | IP 65 |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V / DALI Opsiyonel |
detaylı görseller:



Kullanım:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
SSS:
Teslim süresi ne olacak?
A: Örnek 3-5 gün sürer.
