Ürün özellikleri:
1. Etkili ve enerji tasarruflu. Geleneksel aydınlatma ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında, stadyum ışıkları daha enerji tasarruflu, daha parlak LED teknolojisi kullanır. Düşük enerji tüketimi ve büyük aydınlık verimlilikleri nedeniyle, LED ampuller enerji harcamalarını düşüren güç tüketimini büyük ölçüde azaltabilir.
2. Genişletilmiş hizmet ömrü ve daha düşük bakım masrafları. LED mahkeme ışıkları, ortalama 50.000 saatlik bir ömürle, geleneksel aydınlatma ekipmanlarından önemli ölçüde daha uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Bu, LED ampullerin aynı çalışma koşulları altında daha az bakım ve değişime ihtiyaç duyduğunu gösterir, bu da emek, malzeme ve zaman maliyetlerini büyük ölçüde düşürür.
Spesifikasyon:
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Giriş Voltajı (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Işın açısı | 10 derece, 30 derece, 45 derece, 60 derece |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Sürücü | Normal sürücü veya Meanwell sürücüsü |
| Özellik | Flicker Free |
| Yaşam (saat) | 50000 saat |
| garanti | 5 yıl |
| LED çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
Ayrıntılı görüntüler:


Kullanım:


Mahkeme ışıkları, sadece mükemmel, tutarlı aydınlatma efektleri üretmekle kalmayıp, aynı zamanda kullanıcıların enerji giderlerini, karbon emisyonlarını ve bakım maliyetlerini düşürmede yardımcı olan yararlı, uygun maliyetli ve çevre dostu bir aydınlatma çözümüdür.
Şirketimiz:

