giriiş

Ürün Özellikleri

1. Geleneksel aydınlatma armatürleriyle karşılaştırıldığında, LED lambalar daha yüksek parlaklığa ve daha iyi ışık dağılımına sahiptir; bu da gölgeleri ve yansımaları etkili bir şekilde azaltabilir ve oyunun adaletini ve doğruluğunu sağlayabilir.
LED lambalar daha yüksek enerji verimliliğine ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir. LED ışıkların düşük enerji tüketimi, çok fazla enerji tasarrufu sağlayabilir ve yarışma mekanlarının işletme maliyetlerini azaltabilir. Ayrıca, uzun-ömürlü LED ışıklar lamba değiştirme sıklığını da azaltarak bakım ve malzeme maliyetlerini azaltır.

Ürün özellikleri
| Güç | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Işın açısı | 10 derece, 30 derece, 45 derece, 60 derece |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Sürücü | Normal sürücü veya MEANWELL sürücüsü |
| Özellik | titreşimsiz |
| Ömrü (saat) | 50000 saat |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
Kullanım

birden fazla işlevle karmaşık hale gelir. Ticari performansların, spor etkinliklerinin, büyük-ölçekli toplantıların vb. gereksinimlerini göz önünde bulundurarak aydınlatma modunu hızlı bir şekilde değiştirin. Akıllı bir kontrol sistemi, konserler veya ışık takibinin önemli alanları için dinamik efektler de dahil olmak üzere sahne aydınlatma yönetimini gerçekleştirebilir.
SSS
SSS
Q: Aydınlatma durumunu nasıl bilebilirim?
C: Ürünleri alana kadar malzeme satın alma, üretim durumu, teslimat süresi, takip numarası gibi her üretim ilerlemesi hakkında sizi bilgilendireceğiz.
S: LED ışıkların minimum sipariş miktarı nedir?
C: MOQ'umuz 2'dir.
