Açıklama
Soruşturma göndermek

- Özellikler
1. Isı direncinin gereksinimlerini karşılamak için yüksek mukavemetli, korozyon direnci ve elektrik aksesuarları stadyumu için
.
2. azaltılmış maliyetler, daha sürdürülebilir bir spor stadyumu oluşturmak, stadyum LED projektörleri ile daha fazla mümkün olur.%75'e kadar enerji tasarrufu ile muazzam miktarda enerji tüketimini azaltabilirsiniz.
3. Geliştirilmiş Fan Deneyimi LED stadyum aydınlatma ile benzersiz bir stadyum deneyimi yaratmak mümkündür. Tüm hayranlar için profesyonel, sürdürülebilir ve keyifli bir deneyim yaratın.
- Spesifikasyon
| Güç | 50W/100W/150W/200W |
| Işık Verimliliği | 130 lm/w |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 5050 |
| CCT | 2700K-6500K |
| CRI | >80 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum alaşım +pc optik lens |
| Malzeme | Kalıp döküm alüminyum |
| Işın açısı | 30 derece /60 derece /90 derece /120 derece |
| IP dereceli | IP65 |
| Garanti | 5 yıl |
| Bardak | Temperli cam |
- Daha Fazla Ayrıntılar



- Başvuru

- Şirketimiz


