Özellik:
1. Modüler LED Projektörlerimiz inanılmaz derecede enerji tasarrufludur, elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olurken aynı zamanda karbon ayak izinizi de azaltır.
2. Modüler tasarımı sayesinde LED Projektörlerimiz her türlü iç ve dış aydınlatma ihtiyacınıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve monte edilebilir.
3. Gelişmiş teknolojisi ve yüksek kaliteli malzemeleriyle Modüler LED Projektörlerimiz, uzun yıllar sürecek parlak, güvenilir aydınlatma sağlamayı vaat ediyor.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Giriş Voltajı | AC90-305V 5060Hz |
| Işık Verimliliği | 125- 150LM/W |
| ÇKT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~ 50 derece |
| IP | IP65 koruma sınıfı |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V/DALI İsteğe bağlı |
detaylı görseller:



Kullanım:



Güvenli ve keyifli oyunlar için açık hava spor sahalarını aydınlatın.
Hakkımızda:


SSS:
Peki ya teslim süresi?
A:Örnek 3-5 gün sürüyor.
