Ürün özellikleri
1. Enerji Verimli: LED teknolojisi, enerji koruma kapasitesi nedeniyle kabul edilir, bu da zaman içinde elektrik maliyetlerinin azalmasına neden olabilir.
2. Uzun ömür: LED ışıkları geleneksel aydınlatma seçeneklerini aşarak sık değiştirme ihtiyacını azaltır.
3. Dayanıklı Yapı: Yuvarlak LED Taşkın Işığı 400W, dış mekan ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onu dış mekan aydınlatma gereksinimleri için güvenilir bir seçim haline getirir.
4. Esnek kurulum seçenekleri: Bu sel ışığı, duvarlara, kutuplara veya tavanlara kolayca monte edilebilir ve konumlandırmasında uyarlanabilirlik sağlar.
ÜrünSpesifikasyon
| Ürün adı | LED Stadyum Işığı |
| LED Güç | 50W/100W/150W/200W/250W/300W/400W/500W/600W |
| Frekans aralığı | 50 ~ 60Hz |
| THD | <20% (Typical : 10%) |
| Renk sıcaklığı | 2700-6500K |
| Renk Oluşturma Dizini | CRI>70/80 |
| Işın açısı | 10 derece /25 derece (5050) /60 derece (5050) |
| Çalışma hayatı | >50.000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çalışma ortamı | -30ºC ~ {{1} ºC,% 10 ~% 90 RH |
| Malzeme | Alüminyum Gövde ve Halka Boyu Lens |
Ürünler Açıklama

400W yuvarlak LED taşkın ışığı, büyük dış alanları etkili bir şekilde aydınlatmak için tasarlanmış etkili bir aydınlatma çözümüdür. Bu 400W sel ışığı, stadyumlar, otoparklar, şantiyeler ve bir dizi dış mekan ortamları için yeterli aydınlatma sağlar. Dairesel tasarım, daha geniş bir ışın dağılımını kolaylaştırır, bu da tek bir üniteli geniş alanları aydınlatmak için idealdir.


ÜrünlerKullanım

• Otopark, Courthard Aydınlatma, Çiftlik Aydınlatma• Kriket Stadyumu, At Ahır, Beyzbol Sahası• Tenis Mahkemesi, Golf Mahkemesi, Futbol Stadyumu

Biz kimiz?
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
yüksek kalitede
Gelişmiş Ekipman
Profesyonel ekip
Tek elden çözüm
yüksek kalitede
Gelişmiş Ekipman
profesyonel ekip
Küresel Nakliye
SSS
S: Yabancı ticari ekspres nedir?
C: Dış Trade Express, tek elden akıllı bir Dış Ticaret Ağı pazarlama SaaS sistem platformudur.
S: S1: Örnekler kaç gün bitecek? Ve kitle üretimine ne dersiniz?
A: A1: Örnek yapımı için genellikle 3-5 gün. Kitle üretiminin öncü süresi miktara bağlı olacaktır.
S: S2: Kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?
A: A2: Üç QC işlemi alıyoruz: 1. Hammadde için; 2. Üretimin yarısına; 3. 12 saat yaşlandıktan sonra bir tek tek bir test.
S: S3: Garanti zamanında tarafımızdaki herhangi bir kalite problemi nasıl yapılır?
A: A3: İlk olarak, kanıt olarak fotoğraf çekin ve bize gönderin. Yenilerini ücretsiz olarak değiştireceğiz.
S: S4: OEM veya ODM kabul edildi mi?
A: A4: Evet, OEM & ODM yapabiliriz, ışıkta logo veya her ikisi de mevcuttur.
