Özellik:
1. Spor salonu ışıkları, parlak ve eşit bir aydınlatma sağlayarak hem sporcular hem de seyirciler için optimum görünürlük sağlar.
2. Bu ışıklar enerji-verimli ve çevre-dostu olup karbon ayak izini azaltmaya ve elektrik faturalarından tasarruf etmeye yardımcı olur.
3. Dayanıklı ve hava koşullarına-dayanıklı tasarımıyla spor salonu ışıkları zorlu dış mekan koşullarına dayanabilir ve yıl boyunca güvenilir performans sağlayabilir.
Şartname:
| Güç | 300W/400W/500W/600W/800W |
| Giriş Gerilimi | AC90-305V 50/60Hz |
| Işık Verimliliği | 125-150 lm/ağırlık |
| ŞNT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Ömür | 50000 |
| Çalışma sıcaklığı | -30~50 derece |
| IP | IP65 |
| Led sürücü | Meanwell ve kabul edilen diğer markalar |
| NEDEN OLMUŞ | SMD 2835 LED, EPISTAR veya SMD 3030, Philips |
| Kısılabilir | 1-10V/DALI Opsiyonel |
detaylı görseller:



Kullanım:



Spor salonu ışıkları, sporcuların ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve yarışmalar sırasında güvenliklerini artırmaları için en uygun aydınlatmayı sağlar.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
SSS:
Teslim süresi ne olacak?
A: Örnek 3-5 gün sürer.
