
Özellikler
Alçak gerilim, LED esnek şerit ışıklar, ev çevresinde DIY vurgu ve görev aydınlatması için harika bir başlangıç noktasıdır. Esnek LED şeritler, dolap altı aydınlatması, gizli aydınlatma, raf aydınlatması, küpeşte aydınlatması ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok uygulama için mükemmeldir. Şeritler hem su geçirmez hem de su geçirmez olmayan seçeneklerle sunulur ve yüksek yoğunluklu (60 LED/m) veya standart yoğunluklu (30 LEDS/m) kurulumla gelir. Kolay kurulum için çift taraflı 3M yapışkan bantla birlikte gelirler. 12VDC'den güç alıyor!
Şartname
| Giriş gerilimi | 12VDC |
|---|---|
| Kısılabilir | Evet (ek dimmer anahtarı gereklidir) |
| Işın açısı | 120 derece |
| Kablo uzunluğu | 300 mm |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP65 koruma sınıfı |
| Genişlik | 10 mm |
| Kalınlık | 2 mm |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay


