Ürün Özellikleri:
1. LED ışık şeridi oldukça esnektir ve kolayca bükülebilir, köşelerden kıvrılabilir, gerekli uzunlukta kesilebilir. TV arkası, masa veya dolap altları gibi zorlu yüzeylere koymak için idealdir.
2. Elektrik konusunda herhangi bir uzmanlığı olmayanlar için bile ışık şeridinin arkası yapışkanlıdır, bu nedenle kurulumu kolaylaştırır.
3. Amazon Echo veya Google Home gibi akıllı ev cihazları aracılığıyla uzaktan kumanda, akıllı telefon uygulaması veya ses kontrolü, LED ışık şeridinin kolayca yönetilmesine olanak tanır.
4. En uygun fiyatlı ve çevreci aydınlatma seçeneklerinden biri de düşük enerji tüketimiyle bilinen LED ışık şeritleridir.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:






Kullanımı:


1. Mevcut renk yelpazesiyle LED ışık şeridi evinize birçok ruh hali sağlayabilir. Yatak odanızda, oturma odanızda veya evinizin başka bir alanında atmosfer yaratmak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
2. LED ışık şeridi, evinize güzel bir vurgu kazandırmak için harika bir yaklaşımdır. Her yerde - karyolanızın altında, televizyonunuzun arkasında, mutfağınızda veya başka herhangi bir yerde - iyi görünmesi için bunu düzenleyebilirsiniz.
3. LED ışık şeridi, daha fazla aydınlatma istediğiniz yerde pratik aydınlatma için idealdir. Daha iyi ve daha etkili bir iş istasyonu, mutfak veya banyo oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
