Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellikler
Ölçüye Göre Kes - ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş.
Her LED Strip'in ucuna 2m uzunluğunda tel lehimliyoruz.
0,1 m ila 10 m (100 mm ila 10,000 mm) arasındaki herhangi bir uzunlukta mevcuttur.
5 Yıl Garanti
Şartname
| Ortalama Ömür (Saat) | 50,000 |
|---|---|
| LED Şerit Tipi | Tek Renk |
| IP derecelendirme | IP20 |
| LED Rengi | Sıcak Beyaz 3000K |
| Işın açısı | 120 derece |
| Uzunluk | Maksimum 14m |
| Lümen | 601 |
| Kısılabilir | Kısılabilir |
| Giriş gerilimi | 12vDC |
| Güç | 5w |
| Kablo uzunluğu | 2 Metre |
| Garanti | 5 yıl |
| Genişlik | 8 mm |
Daha fazla detay




