Ürün Özellikleri:
1. Enerji verimliliği söz konusu olduğunda LED şerit ışıklar, geleneksel ışık kaynaklarından daha iyi performans gösterir. Enerji faturanızda uzun vadeli tasarruf potansiyeli sayesinde, akkor ampullerle karşılaştırıldığında enerji tüketiminde %80'e kadar tasarruf sağlayabilirler. LED ışıklar, ısı üretiminde enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra, geleneksel ampullerin aksine dokunulduğunda serinlik hissi verir.
2. Diğer aydınlatma seçenekleriyle karşılaştırıldığında LED şerit ışıklar son derece uzun bir kullanım ömrüne sahiptir, bu da onları uzun vadeli harika bir yatırım haline getirir. Ortalama ömürleri 50000 saat veya daha fazla olduğundan, hiçbir bakım gerektirmeden onlarca yıl dayanabilirler. Dayanıklılıkları ve diğer aydınlatma türlerine göre daha az değiştirilme ihtiyaçları nedeniyle, bunlar aynı zamanda ekolojik açıdan daha sorumlu bir seçimdir.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC12-48V |
| Güç | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/ağ |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP düzeyi | IP20/IP65 |
| Açık renk | Sıcak Beyaz/beyaz/soğuk beyaz/rgb |
| Çalışma Sıcaklığı(derece) | -80 |
| LED Miktarı | 60 led/m/120led/m |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım


