Ürün Özellikleri:
1. Dış mekan aydınlatması teknolojinin gelişmesiyle birlikte önemli ölçüde ilerlemiştir. Bu günlerde yağmur veya kar gibi kötü hava koşullarından etkilenmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan enerji tasarruflu LED şerit ışıkların keyfini çıkarabilirsiniz.
2. Bu ışıkların kendinden yapışkanlı, esnek ve ince yapısı, her türlü yüzeye uyum sağlamalarına olanak tanır. Bu özellik onları döşemeler, duvarlar, tavanlar ve kaldırımlar dahil olmak üzere çeşitli yerlere yerleştirmeyi kolaylaştırır.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC12-48V |
| Güç | 7.5W |
| Uzunluk | 10 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| Işın açısı | 10-60 derece |
| Sertifikasyon | ETL |
| IP Sınıfı | Nemli Konum |
| Açık renk | 3000k-6000bin/RGB |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım

