Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Tokalar, kablo bağları, yapıştırıcı vb. gibi eksiksiz kurulum malzemeleri sunun. Not: Kesimden sonra onarım yapmak için yapıştırıcı kullanılmalıdır; aksi takdirde, su geçirmezlik kalitesi zarar görecektir. Sadece kesinlikle gerekliyse kırpın.
2. Metre başına 18 LED'e kıyasla, LED barların parlaklığı maksimum yüzde 90 oranında artırılabilir. Işık şeridinin önü ve ucu arasındaki parlaklık farkı, çift panelli tasarımla verimli bir şekilde azaltılabilir.
ÜrünÖzel:
| Ürün adı | 2835 smd led şerit |
| Led tipi | smd2835 |
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| Açık renk | Sıcak Beyaz/beyaz/soğuk beyaz/rgb |
| Garanti | 3 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:



Kullanım


