giriiş

Esnek LED şerit ışığı DC24V, yüksek parlaklık, esnek ve enerji tasarruflu LED ışık şerididir. Çeşitli aydınlatma ve dekor durumları için uygundur ve ihtiyaçları karşılamak için esnek bir şekilde bükülmüş olabilir. Uzun bir ömrü, canlı renkler, mükemmel parlaklık ve kolay kurulum var.
Ürün özellikleri
1. LED şerit ışıklarının esnekliği dikkate değer bir özelliktir. İnce ve kompakt tasarım kolay bükülme ve bükülmeyi kolaylaştırır.
2. Esnek LED şerit lambaları enerji verimlilikleri için tanınır. Bu ışıklar, geleneksel akkor ampullere kıyasla% 80'e kadar daha az enerji tüketir ve uygun maliyetli ve çevresel olarak sürdürülebilir bir aydınlatma seçeneği sunar.

Ürün spesifikasyonu
| Güç | Metre başına 10W |
| IP derecesi | IP40 veya IP65 su geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Boyut | 5000*5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k-6000k, kırmızı, mavi, yeşil, sarı |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Kullanım

Bu tür LED ışık şeritleri, peyzaj aydınlatması, iş reklamcılığı, sergi gösterileri ve ev dekoru dahil olmak üzere çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için kullanılabilir. Sıcak, nazik ışık, mekanın görsel çekiciliğini ve eğlenceli faktörünü geliştirirken, aynı zamanda rahat bir ruh halini geliştirebilir.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.

SSS
SSS
Q: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Ürünlerimiz için 1 yıl / 2 yıl / 3 yıl / 5 yıl garanti sunuyoruz. Ürün fiyatı ve müşteri gereksinimlerine bağlıdır.
S: Minimum sipariş miktarı LED ışıklarınız nedir?
C: MOQ'umuz 2.
