Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Esneklik: Şerit ışıklar, dar alanlarda veya ulaşılması zor yerlerde kullanım için mükemmel hale getiren uzunluğa kesilerek projenize göre uyarlanabilir ve takılabilir.
2. Enerji verimliliği: Geleneksel akkor ampullerle karşılaştırıldığında, LED şerit ışıklar daha az enerji tüketir, bu da kullanım maliyetlerinizi düşürür.
ÜrünÖzel:
| Ürün adı | yatak odası için ışık şeritleri |
| Led tipi | SMD2835, 3030, 5730 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -80 |
| LED Miktarı | 60 led/m/120 led/m |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş gerilimi | DC24V, DC12V, DC48V |
| Güç | 10W/M, 15W/M |
| Renkler | 3000k-6000k |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
| Ömür | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



