Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. LED şeritlerin arkaları kendinden yapışkanlıdır ve esnek malzemelerden yapılmıştır. Kesme işaretleri, LED şeritlerini kesmek için kullanılabilir. diğer LED şeritlerini tehlikeye atmadan. LED şerit herhangi bir yüzeye hızlı bir şekilde yapıştırılabilir. Eğilirken, genişlerken ve yaratırken kendi muhakemenizi kullanın.
2. LED şerit dış mekan uyumludur. Geceleri parlak ışıklar TV izlemek, bahçe için, Noel için, partiler için, düğünler için, tatiller için, TV'ler, kanepeler, aynalar, yataklar, mutfaklar, battaniyeler, dış balkonlar, barlar vb. için idealdir.
ÜrünÖzel:
| Ürün adı | 2835 smd led şerit |
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| Renkler | 2000K-10000K(Özelleştirilebilir) |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
Ayrıntılı Görüntüler:



Kullanım


