Ürün Özellikleri:
1. Bu LED şerit ışıklar, mükemmel CRI95-98 derecelendirmeleri sayesinde renkleri olağanüstü netlik ve hassasiyetle görüntüleyebilir. Bu özellikleri nedeniyle mükemmel renk deneyiminin ve renk doğruluğunun çok önemli olduğu durumlar için mükemmeldirler.
2. Sıcak tonlar ve soğuk güneş ışığı, RGBW LED şerit lambanın sunduğu birçok renk ve aydınlatma seçeneğinden yalnızca ikisidir. Her duruma uygun, geniş yelpazede vurgulu aydınlatma sağlayabilir.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 7,2W veya 14,40W |
| IP derecelendirme | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş gerilimi | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık efekti | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:






Dört farklı LED çipinin gücü, olağanüstü derecede güçlü ve uyarlanabilir bir aydınlatma çözümü sağlamak için Yüksek CRI95-98 RGBW LED Şerit Işıklarda birleştirildi. Şerit ışığının kırmızı, yeşil ve mavi LED'leri çok çeşitli tonlar sağlamak için birlikte çalışır ve beyaz LED çok parlak bir şekilde parlar. RGBW şerit lamba, ortam aydınlatmasına ihtiyaç duyan her türlü kurulum için idealdir ve özellikle ortamın kullanıcı deneyimi açısından önemli olduğu oteller, restoranlar ve barlar gibi kuruluşlarda iyi çalışır.
Kullanımı:


1. Hem iç hem de dış dekoratif aydınlatma: Bunlar, bir odanın atmosferini iyileştirmek için degrade aydınlatma, renk değiştirme ve karartma dahil olmak üzere çeşitli aydınlatma efektleri sağlamak için kullanılabilir.
2. Ticari aydınlatma: Restoranlarda, marketlerde ve perakende satış işletmelerinde belirli öğelere veya bölümlere dikkat çekmek veya markalı bir ortam sağlamak amacıyla kullanılabilir.
3. Konut aydınlatması: Mutfaklarda, oturma odalarında ve yatak odalarında rahat ve keyifli bir aydınlatma ortamı yaratmak için kullanılabilir.
