Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
- İç Aydınlatma LED Şeridimizle üretilen sakinleştirici, davetkar ışıktan her mekan faydalanabilir.
- Elektrik faturanızda ani artışlar olmadan uzun süreli ışık: Enerji tasarruflu LED şeritlerin vaadi budur.
- Uyum sağlama kolaylığı ve montaj kolaylığı ile İç Aydınlatma LED Şeridi, yaşam veya çalışma alanlarını güzelleştirmek isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.
Şartname:
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000* 5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görseller:




Kullanım:



Kurulumu şık ve basit olan LED şerit ışıklar, her odanın dekorunu çağdaş bir havaya kavuşturmanın mükemmel bir yoludur.
Hakkımızda:


