Özellik:
1. İç Mekan RGB Şerit Işığı, her türlü iç mekana canlı ve özelleştirilebilir aydınlatma ekleyerek benzersiz ve davetkar bir ortam yaratır.
2. Kurulumu kolay tasarımı ve çoklu renk seçenekleriyle bu şerit ışık, özel aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamak için zahmetsiz kişiselleştirme ve ayarlama olanağı sağlar.
3. Enerji tasarruflu LED teknolojisiyle tasarlanan İç Mekan RGB Şerit Işığı, her türlü iç ortamın genel atmosferini geliştiren uygun maliyetli bir aydınlatma çözümü sunar.
Şartname:
| Güç | 10W 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı görseller:




Kullanımı:



Özelleştirilebilir şerit aydınlatmayla rahat ve kişiselleştirilmiş bir atmosfer yaratın.
Hakkımızda:


