Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. IP65 su geçirmez LED şerit lamba, güvenilir bir çalışma ve verimli, tutarlı aydınlatma ile donatılmıştır. Bu, özellikle dış mekan koşullarında çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.
2. Su geçirmez LED şerit ışıklar, çok çeşitli sert hava koşullarına ve sıcaklıklara dayanabilme özelliğine sahiptir, bu nedenle zorlu çevre koşullarına sahip yerlerde önemli avantajlar sunar.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V |
| CRI | CRI>80 |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi,Yeşil,Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı Görseller:






Kullanım:


