Özellik:
Herhangi bir odayı veya alanı aydınlatmak için mükemmel aksesuar olan LED Işık Şeridini tanıtıyoruz! Çok yönlü tasarımı ve enerji tasarruflu LED teknolojisiyle bu ışık şeridi, her durum için özelleştirilebilir ışık gösterileri oluşturmak için mükemmeldir.
LED Işık Şeridi, basit bir tak ve çalıştır tasarımına sahiptir ve bu da kurulumunu ve kullanımını kolaylaştırır. Ayrıca, ultra ince ve hafif yapısıyla bu ışık şeridi, yapışkan arka yüzeyi kullanılarak herhangi bir yüzeye kolayca takılabilir.
LED Işık Şeridi yalnızca kullanımı kolay değil, aynı zamanda oldukça özelleştirilebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir renk ve parlaklık seviyesi yelpazesiyle, bu ışık şeridi her türlü durum için ruh halini ayarlamak için mükemmeldir. İster romantik bir akşam için rahatlatıcı bir atmosfer, ister bir parti için canlı bir ambiyans yaratmak isteyin, LED Işık Şeridi sizin için her şeyi yapar.
Şartname:
| Güç | Metre başına 10w |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000* 5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görseller:




Ultra parlak ve serin çalışıyor.
Kullanım:



LED ışık şeritleri mutfak, yatak odası, TV arka aydınlatması, festivaller veya aile etkinlikleri için mükemmeldir.
Hakkımızda:


SSS:
1.Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
A:Banka havalesi, kredi kartı ödemeleri ve PayPal dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
2.Üretim için ön hazırlık süreniz nedir?
A: Üretim süremiz siparişinizin miktarına ve karmaşıklığına bağlıdır.
3.Paketleme ve markalama konusunda özelleştirme hizmeti sunuyor musunuz?
C: Evet, paketleme ve markalama konusunda özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.
