Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Bu şeritlerin birçoğunun halihazırda yapışkan bir arka yüzeye sahip olması kurulumu kolaylaştırmaktadır. Birçok araç sahibi, maliyetli profesyonel kurulumlarda para ve zamandan tasarruf etmek için LED şeritleri kendileri takmaya karar verir.
2. Standart akkor ampullerin aksine, LED ışıklar en zorlu ortamlarda bile yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle ısı ve titreşim gibi zorlu koşullara maruz kalacakları otomotiv ortamında kullanım için ideal seçimdir.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC12-48V |
| Güç | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/ağ |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP düzeyi | IP20/IP65 |
| Açık renk | Sıcak Beyaz/beyaz/soğuk beyaz/rgb |
| Çalışma Sıcaklığı(derece) | -80 |
| LED Miktarı | 60 led/m/120led/m |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım

