Ürün Özellikleri:
1. Evinizi veya iş yerinizi aydınlatmak için bir LED şeridin uyarlanabilirliği ve esnekliği hiçbir şeyle kıyaslanamaz. LED şeritler, enerji tasarruflu teknolojisi, uzun kullanım ömrü ve değişken renk ve desenleri nedeniyle hem iç mimarlar hem de DIY meraklıları için tercih edilen aydınlatma seçeneği haline geliyor.
2. Bununla birlikte, bir LED şeritle birlikte gelen denetleyici, onu harika veya kötü yapan şeydir. Parlaklığı ve renk sıcaklığını değiştirebilir, ısmarlama aydınlatma senaryoları oluşturabilir ve hatta şeridi TV'niz veya müziğiniz ile düzgün bir denetleyici ile senkronize edebilirsiniz. Ek olarak, aydınlatmanızın keyfini zorluk çekmeden çıkarabilmeniz için kullanımı basit ve anlaşılır olmalıdır.
ÜrünÖzel:
| Ürün adı | yatak odası için ışık şeritleri |
| Led tipi | SMD2835, 3030, 5730 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -80 |
| LED Miktarı | 60 led/m/120 led/m |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş gerilimi | DC24V, DC12V, DC48V |
| Güç | 10W/M, 15W/M |
| Renkler | 3000k-6000k |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
| Ömür | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



