Ürün Özellikleri:
1. 10m LED şerit lamba, kurulumu kolaylaştıran sezgisel tak ve çalıştır tasarımına sahiptir.
2. Şeridin uyarlanabilir formu, çok çeşitli konumlara ve şekillere kolayca monte edilmesine olanak tanır ve bu da onu hem ticari hem de konut uygulamaları için ideal hale getirir.
3. 10-metre LED şerit ışığı çeşitli renklerde gelir, böylece aydınlatmayı zevkinize ve gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi,Yeşil,Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:






Kullanım:


Ticari veya perakende ortamlarındaki dramatik aydınlatmadan oturma odalarındaki vurgu aydınlatmasına kadar, bu uyarlanabilir aydınlatma sisteminin olanakları neredeyse sonsuzdur. Tatil dekorasyonlarından reklamlara ve pazarlamaya kadar, şerit dinamik ışık gösterileri üretmek veya bir yerin belirli özelliklerine veya bölgelerine dikkat çekmek için kullanılabilir.
