Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Çeşitli ihtiyaçları karşılamak için, ışık şeridi duruma göre rengini ve parlaklığını değiştirebilir.
2. Işık şeridinin iyi aydınlık etkisi, çevreyi verimli bir şekilde aydınlatarak güvenliği artırabilir.
Spesifikasyon:
| Güç | 10W |
| IP derecesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000* 5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240pcs 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla ayrıntı:



Kullanım:



Bir perakende mağazası için ürün ekran dolabı. Yüksek parlaklık ışık şeritleri, metallerin ve elmasların yansımasını vurgulamak için mücevher tezgahına entegre edilirken, taze ürünler bölümünde malların tazeliğini sergilemek için serin beyaz ışık kullanılır.
