Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Soğutma mekanizmalarına ve sabit akım tahrik gücüne sahip
2. Enerji tasarrufu sağlayan son derece düşük ısı üretimi
3. Sismik, darbe direnci, termal radyasyon içermeyen, güvenli ve güvenilir
4. Evlerde, ofislerde ve diğer ortamlarda ekran aydınlatması için uygundur.
ÜrünÖzel:
| Ürün adı | 2835 smd led şerit |
| Led tipi | smd2835 |
| LED adet | 240 led/dak |
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| Renkler | 2000K-10000K(Özelleştirilebilir) |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım


