Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Bu cihaz, çok fazla enerji kullanabilen ve çok fazla ısı üretebilen geleneksel aydınlatma seçeneklerinin aksine, çok az güç kullanacak şekilde yapılmıştır. Daha sürdürülebilir yaşamak ve enerji maliyetlerini azaltmak isteyenler için bu, onu mükemmel bir seçenek haline getiriyor.
2. LED ışıklar çeşitli tonlarda olduğundan ihtiyaçlarınıza uygun özel aydınlatma efektleri ve desenleri oluşturabilirsiniz.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC12-48V |
| Güç | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/ağ |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP düzeyi | IP20/IP65 |
| Açık renk | Sıcak Beyaz/beyaz/soğuk beyaz/rgb |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım

