Ürün Özellikleri:
| Güç | 10W/metre |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC isteğe bağlı |
| CRI | CRI>80 or CRI >95isteğe bağlı |
| Işık etkinliği | 120lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:

Ürün Özellikleri:
1. Uzun-ömür: LED şerit ışıklar 50.000 saatten fazla dayandığı için bunları çok sık değiştirmenize gerek kalmayacaktır.
2. Çok yönlü: LED şerit ışıklar herhangi bir uzunluğa göre özelleştirilebildiğinden ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılabildiğinden, LED şerit ışıkların ürettiği aydınlatma efektleri üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.


Kullanımı:

Dış Mekan LED Şerit Işıkların Uygulanması:
1. Bahçe Aydınlatması: Açık hava toplantıları için ideal, mistik bir ortam yaratmak amacıyla ağaçlar ve çalılar LED şerit ışıklarla süslenebilir.
2. Veranda Aydınlatması: Verandalar ve diğer dış alanlar, onları aydınlatmak için şerit ışıklar kullanılarak güzel bir şekilde dekore edilebilir.
3. Havuz Çevre Aydınlatması: Geceleri arka bahçenizde rahat, huzurlu ve davetkar bir atmosfer yaratmak için havuzunuzun çevresine LED şerit ışıklar yerleştirebilirsiniz.
SSS
S: LED ışıklar Alexa veya Google Home ile kontrol edilebilir mi?
C: Wi-Fi bağlantısı olan akıllı LED şerit ışıklar, Alexa ve Google Home ile entegre olabilir. Bunlar, uzaktan kumanda gerektirmeden sesli yardım yoluyla ışık kontrolünü mümkün kılar.
S: LED ışıkları müzikle birlikte nasıl açabilirim?
C: LED müzik denetleyicisini veya ses sensörü modülünü LED şerit ışıklarına bağlayarak LED ışıklarını müzikle birlikte açabilirsiniz. Sensör müziği dinler, onunla senkronize olur ve buna göre açılır/kapanır.
S: RGB LED ışıklarını telefonumla kontrol edebilir miyim?
C: Evet, Wi-Fi ile entegre olan RGB LED şerit ışıkları cep telefonları kullanılarak kontrol edilebilir. Bu, akıllı telefonlar aracılığıyla parlaklığı ayarlamanıza, rengi değiştirmenize ve ışığı açıp kapatmanıza olanak tanır.
S: LED ışıkları nasıl otomatikleştirirsiniz?
C: Işığın otomatik olarak açılıp kapanacağı bir zamanlayıcı ayarlayarak LED ışıklarını otomatikleştirebilirsiniz. Ayrıca hareket sensörü teknolojisine sahip bir LED şerit hareketinizi takip eder ve buna göre açılıp kapanır. Yine LED şeritlerinizi çevrenin ışık yoğunluğunu algılayacak ve otomatik olarak tepki verecek bir ışık sensörü ile de entegre edebilirsiniz.
