Ürün Özellikleri:
1. Kırmızı, yeşil, mavi gibi geniş bir renk yelpazesi ve bunların kombinasyonlarını üretme yeteneği, RGB LED şerit ışıkların en önemli özelliklerinden biridir.
2. Dreamcolor LED şerit ışıkları, gelişmiş kontrol ve renk karıştırma yetenekleri açısından RGB ışıklarını geride bırakır. Dreamcolor LED şeritleri, değişen aralıklarla çeşitli renkler ve efektler sergileyecek şekilde programlanabilen ayrı ayrı adreslenebilir LED'lerle donatılmıştır.
3. Her türlü kurulum alanına uyacak şekilde kesilip birbirine bağlanabildikleri için son derece esnek ve kullanışlıdırlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:






Kullanımı:


RGB ve Dreamcolor LED şerit aydınlatmanın potansiyel uygulamaları sınırsızdır. Ev dekorasyonu, sahne aydınlatması, etkinlik aydınlatması ve hatta otomobiller gibi çok çeşitli uygulamalara uyarlanabilirler. Birincil aydınlatma kaynağı, vurgu aydınlatması veya ortam aydınlatması olarak kullanılabilirler.
