Ürün Özellikleri:
1. Uzaktan kumandalı RGB LED şerit ışıklar, müşterilere benzersiz bir kolaylık sağlar. Kullanıcılar, koltuklarından veya ofis koltuklarından kalkmadan uzaktan kumanda ile ışıkların rengini ve parlaklığını zahmetsizce değiştirebilirler. Hareket etmekte güçlük çekenler veya kendi koltuklarının rahatlığında ışıklarını yönetmek isteyenler bundan özellikle faydalanacaktır.
2. Uzaktan kumandalı RGB LED şerit ışıklar ekonomiktir. Bu ışıklar, normal ampuller gibi diğer aydınlatma çözümleriyle karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı ve enerji tasarrufludur. Bu, tüketicilerin enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltırken güzel, kişiselleştirilmiş aydınlatmanın keyfini çıkarabilecekleri anlamına gelir.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Güç | 15W/M |
| Malzeme | Çift FPC |
| Renkler | 2000K-10000K(Özelleştirilebilir) |
| LM | >90 lm/ağırlık |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP seviyesi | IP20/IP65 |
| Ömür | 50000 Saat |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım

