Ürün özellikleri:
1. RGBW COB LED şeridi, kırmızı, yeşil, mavi ve beyaz LED'leri tek bir uyumlu şeride entegre eden esnek bir aydınlatma seçeneği sunar.
2. 3000K sıcaklığı, herhangi bir ortamda rahat ve davetkar bir ambiyansı teşvik etmek için ideal olan beyaz LED'ler tarafından yayılan sıcak beyaz ışığı ifade eder.
3. RGBW COB LED şeridi etkileyici renk değiştirme özelliklerine sahiptir. Bu çok yönlü şerit, etkileyici bir renk dizisi sunar, bu da ambiyansı geliştirmek ve her alanda mükemmel bir ruh halini yaratmak için idealdir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP derecesi | IP40 veya IP65 su geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Boyut | 5000*5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k-6000k, kırmızı, mavi, yeşil, sarı |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görüntüler:






Kullanım:


RGBW COB LED şeridini kullanma olanakları sınırsızdır. Bu çok yönlü şerit, restoranlarda ve otellerde aksan aydınlatma ve evlerde ve bahçelerde dekoratif aydınlatma için mükemmeldir, bu da çok sayıda ortam için uygun hale getirir. Bu seçenek, dikkat çeken dinamik ve büyüleyici efektler sunarak sahne ve olay aydınlatması için öne çıkıyor.
