Ürün Özellikleri:
1. Akan su LED şerit lambasının esnek tasarımı, kurulumunu ve her yere uyarlanmasını kolaylaştırır. Uzun ömürlü ve enerji tasarruflu olduğu için uygun fiyatlı bir aydınlatma seçeneğidir.
2. Akan su LED şerit ışığı için mevcut renk seçenekleri yelpazesi ile benzersiz ve göz alıcı bir aydınlatma sistemi tasarlayabilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:




Son zamanlarda popülerlik kazanan yenilikçi ve çağdaş bir aydınlatma armatürü, akan su LED şerit ışığıdır. Bu ışık şeridi, LED teknolojisini kullanarak akan suyun hareketini simüle ederek her ortama ilgi çekici ve ayırt edici bir aydınlatma deneyimi sunar.
Kullanım:


Akan su LED şerit ışığı, çok yönlülüğü nedeniyle geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Spalar, tuvaletler, oturma odaları ve yatak odaları gibi alanlarda sakinleştirici ve ortam havası yaratmak için mükemmeldir. Ayrıca genellikle barlarda, kulüplerde ve restoranlarda canlı ve keyifli bir ambiyans yaratmak için kullanılır.
