Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. LED ışık şeritleri çeşitli uzunluk, renk ve yoğunluk seçeneklerine sahip olduğundan tekne sahipleri aydınlatma ayarlarını kolayca kişiselleştirebilirler.
2. LED ışık şeritlerinin gemideki herhangi bir alana kurulumu hızlı ve kolay olduğundan, mükemmel kendin yap projeleri oluştururlar.
3. LED ışık şeritleri, düşük ısı katsayısına, iyi görünürlüğe ve aydınlatmaya sahip oldukları için güvenilir ve emniyetli bir aydınlatma seçeneğidir.
ÜrünÖzel:
| Giriş gerilimi | AC85-268V |
| Güç | 14.4w |
| CRI | > 80-83 |
| LM | >100 lm/ağ |
| Uzunluk | 5 m/rulo (özelleştirilebilir) |
| IP düzeyi | IP65 koruma sınıfı |
| Açık renk | 3000 bin-6000k/rgb |
| Çalışma Sıcaklığı(derece) | -80 |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım

