Ürün özellikleri:
1. Radyant Aydınlatma: SMD 2835 LED şerit ışıkları, geniş alanları aydınlatmak için ideal olan yoğun parlaklık sağlar.
2. Enerji Verimliliği: SMD 2835 LED şerit lambaları olağanüstü enerji tasarrufu sağlar, bu da geleneksel aydınlatma seçeneklerine kıyasla enerji tüketimini% 80'e kadar azaltır.
3. Uzun ömür: SMD 2835 LED şerit ışıkları, hem evler hem de işletmeler için akıllıca bir uzun vadeli yatırım olmalarını sağlayarak 50.000 saate kadar etkileyici bir ömre sahiptir.
4. Zahmetsiz kurulum: Çok yönlü ve alandan tasarruf eden tasarımları sayesinde, SMD 2835 LED şerit ışıkları basit kurulum sağlar ve herhangi bir alana mükemmel şekilde uyacak şekilde kesilebilir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP derecesi | IP40 veya IP65 su geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k, kırmızı, mavi, yeşil, sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240pcs 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000hours |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görüntüler:






Avantajları:
1. Gelişmiş Enerji Verimliliği: SMD 2835 LED şerit lambaları olağanüstü enerji verimliliği sunar, bu da uzun vadede enerji maliyetlerinin azalmasına ve artan tasarruf sağlar.
2. Gelişmiş Güvenlik: SMD 2835 LED şerit ışıkları, geleneksel aydınlatma seçeneklerinden önemli ölçüde daha az ısı üreterek elektrik tehlikeleri ve yangın riskleri potansiyelini en aza indirir.
3. Gelişmiş görsel çekicilik: SMD 2835 LED şerit ışıkları, herhangi bir ortamda nefes kesen ve göz alıcı aydınlatma efektleri oluşturmanıza izin veren bir dizi renkte gelir.
Kullanım:


1. Konut Aydınlatma: SMD 2835 LED şerit ışıkları, ister kabin altı aydınlatması, mutfak parlaklığı veya rahat bir ruh hali yaratmak için olsun, ev ortamınızı geliştirmek için mükemmeldir.
2. Ticari Aydınlatma: SMD 2835 LED şerit ışıkları, vurgu aydınlatması, tabela aydınlatması ve perakende ekranlar dahil olmak üzere çeşitli ticari aydınlatma ihtiyaçları için idealdir.
3. Otomotiv Aydınlatma: SMD 2835 LED şerit lambaları, otomobil iç mekanları, araç altı aydınlatması ve farlar dahil otomotiv aydınlatma uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
