Özellik:
1. Strip Light LED, uzun kullanım ömrü ve enerji tasarrufu nedeniyle çevre dostu bir aydınlatma çözümüdür.
2. Esnek tasarımı ve kolay montajı sayesinde farklı aydınlatma ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve pratiktir.
3. Şerit Işık LED, her alana canlı ve dinamik bir görünüm kazandıran canlı renkler yaratır.
Şartname:
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000* 5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240 ADET 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC + LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı görseller:




farklı ortamlara uyum sağlayacak şekilde parlaklığı değiştirebilme.
Kullanım:



Strip Light LED'lerin sağlayabileceği hoş ve uyarlanabilir ışıltıdan her yer faydalanabilir, özel niteliklerini vurgulayabilir ve rahat ve davetkar bir atmosfer yaratabilir.
Hakkımızda:


