Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
- Yatak Altı Şeridi Işığı, yumuşak ve sıcak ışıltısıyla her yatak odası dekorunu güzelleştirebilecek çok yönlü bir aydınlatma çözümüdür.
- Kurulumu kolay tasarımı ve özelleştirilebilirlik seçenekleriyle Yatak Altı Şerit Işığı, rahatlama veya üretkenlik için mükemmel ortamı yaratmanıza olanak tanır.
- Enerji tasarruflu LED teknolojisi ve uzun kullanım ömrü ile tasarlanan Yatak Altı Şerit Işığı, eviniz için güvenilir ve uygun maliyetli bir ışık kaynağıdır.
Şartname:
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı |
-20C~50C |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Garanti | 5 yıl |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı görseller:




Kullanımı:



Hakkımızda:


