ÜrünSpesifikasyon:
| LED tipi | SMD2835 |
| Metre başına LED miktarı | 240 LED/m |
| Çalışma voltajı | DC12V / 24V |
| Sıcaklık rengi | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Metre başına güç | 4.8W/m - 9.6W/m |
| cri | 70 / 80 / 90 |
| Metre başına parlaklık | 1440-1560lm/menter |
| Şeridi genişliği | 5mm / 6mm / 8mm / 10mm |
| Kesme | 25mm / 50mm |
| IP derecesi | İp20 / ip65 / ip67 / ip68 |
Ürün Anahtar Teknolojileri

Su geçirmez 8mm LED şerit ışığındaki LED ampuller daha az enerji tüketir ve diğer aydınlatma türlerinden daha uzun sürer. 50.000 saate kadar sürebilen bu LED'lerle gelecek yıllar boyunca parlak ışığın tadını çıkarabilirsiniz. Işıklar ayrıca sürekli, parlak bir ışık vererek odanın sıcak ve hoş karşılanmasını sağlar.
Bu LED şerit ışığının ayarlanması da çok kolaydır, çünkü yapışkan bir sırt vardır. Sadece kağıdı soyun ve şerit ışığını temiz, kuru yüzeye yapıştırın. Şerit ışığını uygun uzunluğa kolayca kesebilirsiniz, böylece odanız için doğru miktarda ışık alabilirsiniz. Su geçirmez 8mm LED şerit ışığı, mimari özellikleri vurgulamak, dolapları aydınlatmak veya dış veranda güzel bir parıltı vermek için en iyi seçimdir.

Kullanım


Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.





