ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 7W (özelleştirilebilir) |
| LED miktarı | 60 |
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi |
| Paketi | Rulo başına 50m veya 100m |
| Su geçirmez | IP67 |
| Garanti | Normalde 2 yıl, 5 yıl sunabilir |
| Başvuru | İnşaat, Ticari, Konut |
| PCB Boyutu | 5000*10mm 2 oz |
Ürün Anahtar Teknolojileri

Su geçirmez düşük voltajlı ışık şeridinin dikkate değer bir özelliği, dış mekan koşullarına dayanma kapasitesidir. Bu şeritler, yağmur, kar, ısıya ve neme dayanacak şekilde üretilir, hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklı olduklarını sağlar, bu da onları herhangi bir dış ortam için ideal hale getirir. Bu, aydınlatmaya potansiyel hasar konusunda endişeler olmadan, yıl boyunca güzel aydınlatılmış bir açık alandan hoşlanmanızı sağlar.
Su geçirmez olmanın yanı sıra, düşük voltajlı ışık şeritleri de enerji tasarruflu ve kurulumu basittir. Bu ışıklar düşük voltaj teknolojisini kullanır, bu da parlak ve canlı bir aydınlatma sağlarken elektrik tüketiminin azalmasına neden olur. Kurulum süreci açık ve karmaşık değildir, bu da dış mekan aydınlatma tasarımınızı bireysel gereksinimlerinizi karşılamak için zahmetsizce uyarlamanızı sağlar.

Kullanım


Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.





