Ürün Özellikleri:
1. Çeşitli Renkler: Çeşitli renkler üretme kapasitesi, dalgıç RGB şerit ışıkların en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Uygun kontrol sistemi ile neredeyse sonsuz sayıda renk seçeneği arasından seçim yapma olanağına sahipsiniz.
2. Özelleştirilebilir Uzunluk: Su geçirmez RGB şerit ışıkları, kullanıcı tanımlı bir uzunluğa izin verecek şekilde kesilebilen uzun segmentlerde mevcuttur.
3. Basit Kurulum: Su geçirmez RGB şerit ışıkların kurulumu ve çalıştırılması zahmetsizdir. Herhangi bir yüzeye yapıştırmanıza olanak tanıyan kendinden yapışkanlı bir kaplama ile donatılmıştır.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| NEDEN OLMUŞ | 240PCS 2835 LED, Epistar ve Samsung |
| Malzeme | PVC +LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:






Kırmızı, yeşil ve mavi diyotlar, LED ışık yayan diyotun bir türü olan RGB şerit ışıkları oluşturmak için kullanılır. Beyaz da dahil olmak üzere çok çeşitli renkler üretme kapasitesine sahiptirler. Bu ışıklar, istenilen boyuta göre kesilebilen esnek bir şerit halinde mevcut olduğundan, özel aydınlatma çözümleri için üstün bir seçimdir. Su geçirmez olan RGB şerit ışıklar koruyucu bir kaplama ile kaplanarak banyo, havuz, dış mekan, mutfak gibi nemli ortamlarda kullanıma uygun hale gelir.
Kullanımı:


Ev Aydınlatması: Su geçirmez RGB şerit ışıklar ev dekorasyonuna uygundur. Heyecan, renk ve sıcaklık hissi katarak evin ortamını geliştirme potansiyeline sahiptir.
kutlama veya Etkinlik Dekorasyonu: Su geçirmez RGB şerit ışıkları, herhangi bir etkinliği veya kutlamayı aydınlatmak için kullanılabilir. Kurulumu karmaşık değildir ve etkinliğinize olağanüstü görsel efektler sağlayacaktır.
Perakende Teşhir: Su geçirmez RGB şerit ışıklar, satış katındaki belirli ürünleri veya yerleri vurgulayarak ticari işletmeler ve perakende mağazalar için avantajlı olabilir.
Dış Aydınlatma: Su geçirmez RGB şerit ışıklar, bahçelerin, terasların veya yağışa duyarlı diğer alanların aydınlatılması gibi dış mekan uygulamaları için idealdir.
