Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellik
1.En yüksek CRI 97, Düşük SDCM<3
2.Yüksek verimlilik, yüksek aydınlatma
3.Glare içermeyen tasarım, mükemmel ışık noktası ve doğru ışın açısı, ortamı rahat bir aydınlatma haline getirir
4. Üstün çevre aydınlatma gereksinimi için titreşimsiz sürücü
Şartname
| Muhafaza Malzemeleri | Alüminyum |
| Boyut | Φ90xL108mm |
| Muhafaza Rengi | Siyah beyaz |
| LED Çip | VATANDAŞ / EPISTAR |
| Lümen | 2400-2500lm |
| Kelvin | 2700K/3500K/3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | 80+ / 90+ / 97+ |
| Işık verimi | 90-100lm/W |
| Işın açısı | 15 derece / 24 derece / 38 derece / 60 derece |
| Ayarlanabilir | Sürekli 350 derece dönüş ve 90 derece pivot |
| Watt | 20W |
| Gerilim | AC220-240V 50/60Hz |
| Karartma | DALI olmayan, Triyak |
| Sürücü Markası | OSRAM / POWERGEAR / GLOBAL / PHILIPS |
| Parça Adaptörü | 4 telli 3 fazlı / 3 telli 1 fazlı |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay





