Ürün Açıklaması
LED ray ışıkları, LED'leri kullanan elektrikli raylardaki hareketli lambalardır. İki bölümü var:
Ray: Elektrik sağlayan ve aydınlatmayı taşıyan, iç iletkeni olan metal bir şerit. Gömme veya yüzeye-monte edilmiş olup tavana veya duvara yerleştirilebilir.
Lamba kafası: Çok yönlü aydınlatma için ray üzerinde kayabilir, bükülebilir ve eğilebilir.
Parçalar genellikle şunları içerir:
Üç kanallı sistem: En yaygın ve en yaygın.
Manyetik ray: Modern ve popüler, monte edilmiş ve manyetik çekimle güçlendirilmiş olup, ışık başlığının çıkarılmasını ve yerleştirilmesini kolaylaştırır. Üst düzey pazarlarda-popülerlik kazanıyor.

ÜrünlerŞartname
| Güç | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Işık Verimliliği | 140-160 lm/ağ |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza/Showroom |
| Garanti | 5 yıl |
Ürünler Dekuyruklar
Kurulum Önlemleri
Önceden planlama: Yenilemenin ilk aşamasında, hattın kurulum konumunu ve uzunluğunu belirleyin ve güç hattını ayırın.
Güç bağlantısı: Rayın bir "güç konektörü" (ray bağlantısı olarak da bilinir) aracılığıyla evdeki kablolara bağlanması ve tavanın içine gizlenmesi gerekir.
Ray sabitleme: Rayların güvenli bir şekilde kurulduğundan ve düz olduğundan emin olun.
Önce güvenlik: Kurulumdan önce, güç kaynağının kesildiğinden emin olun ve profesyonel bir elektrikçiye yaptırın.
LED ray lambaları işlevsellik, dekorasyon ve esnekliği birleştiren modern bir aydınlatma çözümünü temsil eder. Tek bir konumda sabitlenen geleneksel armatürlerin sınırlamalarını kırarak, ışığı ve gölgeyi dilediğiniz gibi özgürce şekillendirmenize olanak tanır. Bağımsız aydınlatma tasarımları elde etmek ve{2}belirli alanları vurgulamak için ideal bir seçimdirler.




ÜrünlerUygulamalar
Ticari alanlar: giysiler, mücevherler, galeriler, müzeler, sergi salonları. Bunlar malları ve sanatı sergiliyor.
Evde aydınlatma:
Oturma odası: Duvarları ve tabloları aydınlatmak için ana ışık kaynağı yerine duvar aydınlatmasını kullanın ve bir atmosfer yaratın.
Restoran: Yemek masalarını aydınlatın.
Mutfak: Dolapların altındaki çalışma yüzeyi aydınlatması.
Çalışma/Koridor: Yerel aydınlatma ve dekorasyon sağlar.

Şirketimiz


